| 07Stefana57937 a întrebat:

Bună seara, știe cineva în cate zile pot ajunge o pereche de căști de la eMAG? (În Iasi)

Răspuns Câştigător
| adriantraian a răspuns:

Salut! La mine coletele au ajuns in 2-3 zile lucratore(adica daca il comanzi vinerea nu o sa iti vina pana luni sau marti, mai degraba marti). Depinde mai mult de curier asta, nu de site.

4 răspunsuri:
| GdX a răspuns:

Depinde cand ai pus comanda. Daca o pui pana in ora 13 iti vine a doua zi, daca o pui dupa ora 13 iti vine a 3-a zi.

| denisTiky a răspuns:

Minim 2 zile. Mie in atata timp mi-au ajuns toate produsele de la eMAG. Poate de cateva ori au "intarziat" cu o zi sau 2 si o singura data am comandat o husa la telefon care a durat cred ca vreo 2 saptamani sa o aduca, dar nu era de la eMAG problema, ci de la curier. Nu mai gasea pachetul si a durat mult pana la adus si la gasit.

| Anonymus2406 a răspuns:

Daca produsul este vandut de eMAG. dureaza 1-2 zile lucratoare, dar daca este vandut de alta firma, poate sa dureze si 5-7 zile, depinde de firma. La mine orice produs este livrat in maxim 3 zile lucratoare.