| marcela290 a întrebat:

Buna seara TPU. Am si eu o intrebare dar va rog raspundeți doar cei care știți. Vreau sa imi iau ceva produse de pe SportsDirect. Am vazut ca siteul este din Anglia. Livreaza si in Romania? Care ar fi pretul pentru transport? Sau cunoașteți vreo firma care lucreaza cu ei unde aș putea comanda anumite produse? Dau funda pentru cel mai folositor răspuns.

1 răspuns:
| Holiday a răspuns:

Da, livreaza si in Romania. Costa vreo 12 euro transportul si dureaza cam 7 zile. In Romania produsele lor sunt revandute de woomie.ro, dar cu 20-30% mai scumpe si transportul dureaza cam 12 zile.