| Djibouti a întrebat:

Buna seara TPU!
Ce aparat de barbierit imi recomandati?
Credeti ca aparatul Gillette Fusion ProGlide, cel la care face Bute acum reclama, este bun?

5 răspunsuri:
| KodrutZ a răspuns:

Porcarii, arunci aiurea banii pe consumabile. Am avut, nu vorbesc din auzite. Cel mai inteligent e sa iei un aparat electric. Nu te zgirci la unul ieftin, ia ceva serios, pe termen lung o sa iti multumesti.

| gelu1970 a răspuns:

Eu am mers pe gilette ani buni, insa cand am probat wilkinson nu m-am reantors la gilette

| aumih16 a răspuns:

Gilette mach 3! ala e cel mai bun! mach 2 e slab! e demodat! numai merge! mach 1 nu stiu ce sa zic spun! dar valabil ca la mach 2!

| Madayna a răspuns:

In general cele de la Gillette sunt bune.

| Hexiled a răspuns:

Da este bun