| Ioneioneemili a întrebat:

Buna seara! Va rog sa ma ajutați, încerc de 3 zile sa dau o comanda pe Shein, am cont făcut însă nu pot introduce adresa, am dat completare manuala dar sunt câmpuri obligatorii zip code, ce trebuie sa scriu? Iar la provincie stat România nu se afla prin cele listate si nu ma lasă sa scriu eu. Nu înțeleg ce greșesc? Mulțumesc mult!

2 răspunsuri:
| Nicusor1975 a răspuns:

Shein este o companie comercială chineză care livrează în multe țări, inclusiv România. Este posibil ca platforma să nu accepte adrese din România sau să aibă o modalitate diferită de a introduce adresa. Te sfătuiesc să verifici dacă site-ul acceptă livrări în România sau să contactezi serviciul de suport al Shein pentru a obține mai multe informații despre cum să completezi adresa de livrare.
Toate cele bune.

| Ioneioneemili explică (pentru Nicusor1975):

Mulțumesc mult pentru răspuns, mi-am dat seama ce am greșit nu am selectat când m-am logat cu pagina de Facebook România era USA si de aceea.