| Crd_Robert_1990 a întrebat:

Buna Seara, Vreau sa cumpar niste produse de pe ebay.uk si as dori sa intreb pe cei care au mai cumparat de aici:
daca fac comanda din UE unde imi ajunge coletul la oficiul postal de la mine din oras sau trebuie sa ma deplasez pana la oficiul vamal?
-este vreo suma minima de care trebuie sa tin cont ca, comanda sa ajunga la oficiul postal din oras?
Astept raspunsurile voastre. Cu Stima si respect!

1 răspuns:
| Ardeleanu_Gaby_1992 a răspuns:

Salut. Eu am comandat acum cateva luni si mi-a venit coletul acasa. Cat despre taxe, mi se pare ca iti arata in momentul cand comanzi pentru ca trebuie sa platesti online. Parca se plateste la Kg.