| Eclectica a întrebat:

Buna! Stie careva vreun magazin sau centru unde pot da inele, cercei rupti sau bucati de aur si sa cumpar alt produs+ manopera sau plati diferenta de pret? Vreau sa-mi iau niste cercei dar sa si scap de aurul pe care nu-l mai folosesc. Multumesc!

Răspuns Câştigător
| codrinmaestruldumelor a răspuns:

Nu ai zis din ce oras sa fie, dar daca te referi la Bucuresti, eu la Obor am dat la schimb un lant de de aur si niste cercei rupti tot aur

| Eclectica explică (pentru codrinmaestruldumelor):

Da, am omis. Da, din Bucuresti. De obor stiam, dar nu eram sigura. In magazin, la parter, nu? Multumesc!

| codrinmaestruldumelor a răspuns (pentru Eclectica):

Da, sau orice alta taraba cu aur gasesti imprejur, funda?

| Eclectica explică (pentru codrinmaestruldumelor):

Bineinteles))))). Multumesc!