| Sylvy13 a întrebat:

Stie cineva cum se poate ajunge la Ploiesti Shopping City cu un autobuz ( nr masina, la ce statie trebuie sa cobor, de unde pot sa iau autobuzul) si daca autobuzul are statie la gara de vest. Multumesc.

Răspuns Câştigător
| Metalbrain a răspuns:

Fix in gara de vest, iei 80-ul. E din ora in ora, pe la fara 25, iar de intors trece tot din ora in ora, numai ca la fix. Eventual poti sa cauti pe net informatii despre orarul traseului big grin

| Sylvy13 explică (pentru Metalbrain):

Merci mult. Stii cumva cum se plateste, adica gen microbuz platesti soferului sau gen card de calatorie pe care il incarci si il compostezi in masina, si cat este pretul? happy

| Metalbrain a răspuns (pentru Sylvy13):

Pai e la fel ca orice autobuz, cu bilet d'ala de 1. 60lei big grin