| anonim_4396 a întrebat:

Stie cineva daca la sediul Cargus din Timisoara de pe bd-ul Revolutiei din 1989 se poate plati cu cardul?

Răspuns Câştigător
| acidelic a răspuns:

Eu lucrez cu Cargus in Bucuresti si stiu ca au optiunea asta. Incearca sa suni la sediul lor si te vor lamuri dar totusi, suntem in 2018 si tehnologia a evoluat foarte mult

2 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Cred ca da avand in vedere ca la sediul de la elefant au, iar cargus e o firma mare.

| acidelic a răspuns:

Mai nou a intrat pe piata plata cu Bitcoin, plata cu cardul ar trebui sa fie o joaca pentru copii dar pana mea, traim in Romanika si totul e posibil... E bine ca ne antrenam in Romania si stim sa fim precauti peste tot unde vom calatori. Toate cele bune si multumesc pentru medalie.