| dirtyraccoon a întrebat:

Stie cineva de unde pot cumpara un pistol cu lipici cald online mai ieftin?

Răspuns Câştigător
| Glasshead a răspuns:

Cauta la un en_gros sau intr-un magazin cu scule. Eu am gasit la 25 si e de ajutor la greu. fiecare rezerva de lipici nu e mai mult de 2 lei.

4 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Nu sunt pistoale cu lipici ci cu plastic (PVC, PE, Silicon, etc). Nu stiu cat de ieftin vrei dar nu poti cumpara ieftin decat de pe OLX, vechi si, poate, stricat. Uite unul pe eMag dar mai platesti si transportul: http://www.emag.ro/......DWZQT7BBM/

| K0sti a răspuns:

Pai de ce online cand sunt peste tot...ca sa mai platesti si transport

| FulgerInfinite a răspuns:

NU e neaparat s=al cumper uitate pe Youtube la orangeblue cum sa faci un pistol cu lipici merge 100% la mine a mers spar ca te-am ajutat. Fundita?

| Infamous26 a răspuns:

Http://pistol-de-lipit.compari.ro

Uita-te aici, poate gasesti ceva