| anonim_4396 a întrebat:

stie cineva din anii anteriori daca de black friday se fac reduceri la aparate de aer conditionat m-ar interesa la altex sau la eMAG. Daca da, cam care este reducerea. Multumesc. funda

Răspuns Câştigător
| BJK1903 a răspuns:

Da,o sa fie reducere la aproape toate magazinele partenere. Oficial sunt in BLACK FRIDAY:eMAG,Flanco, Altex, Media Galaxy, Evomag. Reducerea depinde de firma si de produs, poate sa fie de 20-30% reducere sau mai mult. Nu stiu sigur. Poate ti-am fost de ajutor happy

4 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Nu avem de unde sa stim care e reducerea, nu lucram nici la eMAG nici la altex

Răspuns utilizator avertizat
| Mr14Anonim a răspuns:

Salut, depinde de site, insa eu consider ca acest black friday e o mare teapa, pentru ca ei cresc preturile pentru a le reduce si pretul e cam acelasi. anul trecut au fost reduceri si puteai cumpara un inverter bunicel pe la 2200-2500 lei. insa mai mare chinuiala. pentru ca siteurile sunt pline si nu pot face fata oamenilor care le frecventeaza. de exemplu pe elefant.ro, un G4 e redus de la 4800 de lei la 2200 ( atat costa un G4 in mod normal), dar cand omul vede reducerea de 47, 50 % e tentat sa cumpere, ai grija si analizeaza preturile inainte. bafta!