| anonim_4396 a întrebat:

Stie cineva pe ce site as putea gasi Nike Air Force 1 BV0064-600? Eu ii gasisem pe epantofi si pe sizeer, insa nu mai sunt pe stoc. Puteti sa imi dati si alte sugestii asemanatoare, de preferabil sa fie albi cu roz.

4 răspunsuri:
| Sekim a răspuns:

Poate FootShop.ro desi au preturi exagerate, foarte exagerate. In afara recomand luisaviaroma.com.

| anonim_4396 explică (pentru Sekim):

M-am uitat pe Footshop. Am gasit un model care imi place, dar nu mai e pe stoc si erau si prea scumpi.

| RAY a răspuns (pentru anonim_4396):

Https://www.nike.com/......ttps?/ro/w
de la nike mi am cumparat si eu

| Sekim a răspuns (pentru anonim_4396):

Uita te pe Luisaviaroma, e un site foarte bun, calitate si preturi decente. Uite aici : https://www.luisaviaroma.com/......men/search

Nu costa foarte mult livrarea si este destul de rapida.