Întrebare recomandată | Anonim_Sms_1910 a întrebat:

Stiti cum sa strâmtez o pereche de adidași? e urgent!

Răspuns Câştigător
| HDReady a răspuns:

Ii bagi la spalat la temperatura mai mare

5 răspunsuri:
| Popescu_Eugen_1964 a răspuns:

Da, iti pui 3 perechi de ciorapi grosi de lana, de iarna. Daca ii fierbi in masina de spalat materialele din ei fiind diferite se vor strange diferit si ii faci de aruncat. Incaltamintea se ia numai cu proba nu online.

| Juviia a răspuns:

Buna! Daca iti sunt mari in varf, poti pune vata, cel putin asa fac eu.Sau,te poti duce la magazin sa schimbi marimea happy

| n1445 a răspuns:

Sa-i stramtezi? Ia-ti un nr mai mic

| Cedry2k8 a răspuns:

Porti ciorapi mai grosi.

| liceu a răspuns:

Nu ai cum. Eventual iţi pui servetele in ei ca sa nu-ți cada din picioare. laughing