| Ea_1881 a întrebat:

stiti niste magazine cu haine cat de cat mai dragute, din Brasov.imi caut in special o geaca de primavara, stit un magazin mai serios, vreau o geaca ce se poarta sezonul acesta, daca aveti propuneri de geci lasati linkuri, si daca aveti propuneri de magazine din brasov, scrieti-mi va multumesc anticipat, si dau funda:*

Răspuns Câştigător
| Stephenye a răspuns:

Terranova,Kenvelo pe acolo gasesti chestii destul de tari mai ales pe la Terranova este si ce cauti u, adica geci, sunt multe
F?

1 răspuns:
| cosmina_2063 a răspuns:

Buna.am eu ceva geaca draguta ce se poarta primavara aceasta.doar ca nu sunt din brasov. daca chiar vrei sa o cumperi o trimit prin posta...id :enneida98