| ancuta286 a întrebat:

Stiti un site de tip Sinsay sau cum ar fi magazinele Pepco si Jumbo? Lucruri ieftine. Nu vreau neaparat haine ma intereseaza mai mult lucruri de papetărie (agende, carnetele, suporturi, dosare etc) si lucruri de decorare a camerei. Atât va rog, nu ceva de tipul, Wish, joom si Aliexpress pentru ca de fiecare data cand am comandat de la ei, imi lasa coletul la vama si am de mers 4 ore pana acolo, asa ca prefer să nu. Voiam sa iau ceva de pe sinsay dar nu prea gasesc produse. Spre exemplu sunt disponibile doar 2 modele de ghirlandă cu luminite. Ma mai uitam pe cropp, dar acolo lucrurile sunt mai scumpe si sunt mai multe haine.HELP

3 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

În Jumbo găsești iar multe de asta dar magazin fizic cred că e doar în București și Timișoara. Ar mai fi Ikea, Jysk.

| ancuta286 explică (pentru Adry05):

Magazine fizice sunt destul de multe, dar aproape de mine nu. 3 ore distantahappy

| Adry05 a răspuns (pentru ancuta286):

Ikea și jysk au și site daca nu mă înșel. mai poți scrie random pe google decorațiuni interioare și sigur îți mai apar site-uri și vezi și tu ce-ți convine de pe acolo.