| abydeea a întrebat:

stiu ca sunt multe site-uri de librarii online, dar poate stiti unul mai bun si cu carti mai ieftine.
Multumesc.

Răspuns Câştigător
| T a răspuns:

Http://www.piticipecreier.ro/
Scri numele cartii pe care o vrei si iti arata pe ce site o poti cumpara cel mai ieftin.

5 răspunsuri:
| Catte a răspuns:

. eu imi comand de la editura Litera.si Rao.
sunt niste oferte considerabile.hee hee

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu comand de pe Librarie.net. Acolo gasesti si oferte cu reduceri!

| ⇒ƒℓy◕ Øη◕ RαiηცỜω☻ a răspuns:

Biblioteca pentru toti:-). Eu pe acesta il folosesc si nu mi se par scumpe cartile!

Uite si un link : http://bibliotecapentrutoti.ro/

| ticataca a răspuns:

Incearca si pe www.bookuria.info. Acolo, in fiecare zi, sunt prezentate promotiile si reducerile de preturi la carti de la toate editurile importante.

| cristina_5566 a răspuns:

Editura-elena.ro