| vanessa1075 a întrebat:

Sunt angajata de 2 saptamani si vreau sa -mi i-au un telefon mobil in rate. Intrebare mea este daca mi se va acorda avand in vedere ca sunt angajata de asa putin timp. Multumesc!

Răspuns Câştigător
| Anonimuserr a răspuns:

Buna Vanessa.
Da poți să-ți iei telefon în rate. Trebuie să fi salariată cu contract de muncă (carte de munc) doar, și tu întrunești această condiție. Deci, da poți să-ți iei linștită.
Succes în alegerea telefonului mobil!

3 răspunsuri:
| sarmalutapicanta a răspuns:

De ce sa-ti iei telefon in rate cand esti plictisitoare si te gandesti la munca ca la ceva rece si ucigas? du-te tanti si schimbati mentalitatea sta plictisitoare pe urma ia-ti telefon in rate ca e mai bine tanti

| vanessa1075 explică (pentru sarmalutapicanta):

Invata mai intai sa scrii si mai vorbim dupa laughing)