| ISmokeAir55 a întrebat:

Buna, sunt bărbat și aș vrea sa fac și eu să scap de parul din partea sensibila (penis+nuci) și aș vrea să folosesc și eu o crema depilatoare și nu știu ce sa aleg că sa nu îmi provoc arsuri și iritații, am înțeles că crema "farmec" e foarte buna dar nu știu ce sa aleg din gama lor de produs. As vrea un link, daca se poate chiar de la eMag ar fi perfect, dar mă mulțumesc cu orice.
Mulțumesc anticipat.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| dannyel86 a răspuns:

Mai bine scurtezi parul pupian. Daca folosesti masina de tuns sau foarfecele, scapi de iritatii si mancarimi.

2 răspunsuri:
| Alexandrionelu a răspuns:

Merge și cu Veet, cred ca merge cu orice. Problema este când începe sa crească, sa vezi atunci mâncărimewinking