| anonim_4396 a întrebat:

Sunt din Galati si as dori sa stiu cat costa o pereche de cercei care arata cam asa:

file:///D:/Image.jpg

Si de unde as putea sa imi cumpar o pereche. Va rog e urgent! Nu de mult am pierdut unul din cercei si imi placeau mult. Multumesc anticipat :*:X >big grin

4 răspunsuri:
| elvira80 a răspuns:

Daca sunt asa cum mi i-am imaginat eu din descrierea ta incearca pe www.ocru.ro - aici am vazut ceva.

| Ryuuzuka a răspuns:

Pune o imagine ca sa ne dam si noi seamalaughing.

| coитⁿтρu a răspuns:

Nu sti sa pui o imagine pe net? Mda

| Dienutza_4772 a răspuns:

Nu merge laughing), oricum sunt micuti, cu o pietricica mica rosie in mijloc, are 8 cristale micute in forma de floare