| andrei97_5305 a întrebat:

Buna sunt dintr-un mic orasel numi Chisineu-Cris si am gasit mighty beanz dar, unde gasesc din seria 1 sau 2? Vedeti voi, la mine 2 mighty beanz sunt 3 lei iar un pachet de 8 nu stiu de unde au aparut cele de 8 sunt 9 lei. Deci imi puteti raspunde de unde pot lua mighty beanz originale? Sau acestea pe care le am sunt bune?

2 răspunsuri:
| andrei97_5305 explică:

Dar ar mai fi o problema. Daca eu le am pe astea atunci am facut si noi Romania propriile noastre might beanz?

| ALINUTZA_8687 a răspuns:

Salut! Eu sunt din Carei, destul de aproape de tine! Am de vanzare mighty beanz seria 2 original din Ungaria. Iti pot trimite si fotografii doar sa-mi dai mailul.