| anonim_4396 a întrebat:

Sunt un mare fan al serialului Supernatural si as vrea sa imi cumpar un set cu niste sezoane din el. Stiti cumva niste site-uri unde pot sa gasesc acest tip de produs, dar si cu un pret accesibil?

3 răspunsuri:
| debro1 a răspuns:

Recomand Netflix, ai tot felul de seriale, s-ar putea sa iti placa si alte seriale, sunt si foarte multe filme.Bafta

| debro1 a răspuns:

Recomand Netlifx, cred ca gasesti serialul acesta acolo, dar si alte multe seriale/filme care poate ti-ar placea

| GigiDurul a răspuns (pentru debro1):

Nu se gaseste pe Netflix