| anonim_4396 a întrebat:

Tocmai mi-a ajuns un produs de pe wish. Aveti idee cum pot sa fac sa imi dea banii inapoi pe cont? Deoarece o prietena a mai facut de multe ori asa, a primit produsul si dupa aceea i-a contactat si a zis ca nu ii plac produsele si etc si i-au livrat banii inapoi in cont. Aveti idee cum pot sa fac asa si eu?

6 răspunsuri:
| Robertandrei4858 a răspuns:

Intreaba-ti prietena

| deswiss a răspuns (pentru Robertandrei4858):

Nu mai tin legatura cu ea. De mult mi-a zis asta.

| patrik986 a răspuns:

Si produsele le-a pastrat?

| deswiss a răspuns (pentru patrik986):

Da, si i au returnat si banii inapoi si a ramas si cu produsele

| patrik986 a răspuns (pentru deswiss):

Omg.ce fraier suunt...trebuia sa fac si eu la fel, mi-am luat cateva bluze acum doua luni si vai samar de materialul din care sunt facute

| deswiss a răspuns (pentru patrik986):

Am rezolvat si eu acum. Imi primesc banii inapoi in 5-10 zile si raman si cu produsele ca am dat ca am comandat ceva si am primit altceva❤️