| iacobitza a întrebat:

A comandat cineva carti de la diverta online? daca da in cat timp au venit? si v-au sunat inainte sa va deie comanda? am comandat o carte acum o saptamana si nu am primit nici un telefon nici o notificare...am dat daele mele personale dar nu aveai cont oare trebuie neaparat sa ai?

Răspuns Câştigător
| Rayyy a răspuns:

Nu te increde in site-ul diverta...am comandat acum un an o carte si nu am primit-o nici macar acum, evident, nici macar nu mi s-a dat vreo informatie prin telefon sau e-mail.
Este mult mai avantajos sa iti cumperi o carte de la librarie sau direct de la editura.

2 răspunsuri:
| iacobitza explică:

Asta aveam de gand sa fac astpazi si inainte cu o ora sa ma duc la librarie m-a sunat ala de la curier si mi-a zis ca vinelaughingdeci problema rezolvatabig grin

| Dσℓℓу a răspuns:

Am comandat si eu si au venit peste 5 lunioh go on, asa ca mai bine cumpara de la o librarie sau comanda la librarie din orasul uh.eu si uitasem de ele si au venit asa nu mai stiam nimiclaughing