| junk1sta a întrebat:

TPU!
A comandat cineva de pe ebay? Pretul final este cel platit online cu cardul sau cand ajunge produsul la mine va mai trebui sa platesc taxe de livrare? (Se mentioneaza Free Shipping la produsul pe care l-as vrea).

Multumesc!

3 răspunsuri:
| PinkySiAtat a răspuns:

Buna! Daca este free shipping atunci nu trebuie sa platesti taxa de livrare. Funda?

| junk1sta explică (pentru PinkySiAtat):

Am dat mail la ei si mi-au spus ca trebuie sa platesc taxele vamale. Nu e ala pretul final.

| PinkySiAtat a răspuns (pentru junk1sta):

Din ce tara? Eu am comandat niste haine din UK si nu am platit nimic in plus.