| Deea974 a întrebat:

Buna, TPU! Am cateva carti (romane de dragoste, mai multe) pe care as vrea sa le vand sau sa le duc la un anticariat (de preferat, unul in Timisoara caci acolo ma aflu). Cine ma poate ajuta, ce sa fac cu ele, unde sa le duc?

2 răspunsuri:
| minrest a răspuns:

Te duci la un anticariat si intrebi daca fac achizitii, sau sti ca fac achizitii si mergi cu cartile la tine. Romane de dragoste, spui? Sa sti ca nu obtii prea mult. Iti spun ca sa nu ai asteptari. Ce obtii, e locul pe care il ocupa acum cartile.

| Yuoia a răspuns:

La anticariat.