Întrebare recomandată | anonim_4396 a întrebat:

Buna TPU! Am comandat chiar acum o pereche de pantofi de pe epantofi. Problema este ca as vrea sa anulez comanda deoarece am găsit alt model pe alt site. Însă nu imi apare o anume metoda de anulare. Cum as putea sa fac?

5 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Suni mâine la ei

| Flar3 a răspuns:

Trimiti un email rapid( daca ai email-ul site-ului) sau alte metode de contactare, de exemplu nr. de telefon.

| Capsi a răspuns (pentru Flar3):

Au, problema este ca au program pana la 18 si la ora 22 deja primisem mesaj de la curierat. M am gândit la o soluție deja si anume ramburs.

| Flar3 a răspuns (pentru Capsi):

Eu intotdeauna cand dau comanda la ceva de pe internet, ramburs. E cel mai bine. Sau si card, daca nu vrei cash sa platesti

| Starkid1 a răspuns:

Incearca daca pe site exista o rubrica de formulare pentru anumite lucruri, si cauta la sectiunea de comenzi, poate exista formular pentru anulare. Sper ca vei reusi.