| Claudiia_Claudiia_1993 a întrebat:

Am comandat o carte pe care trb sa mi o livreze urgent cargus.Eu am dormit si nu am auzit apelurile de pe telefon si cand am iesit din casa am gasit pe usa o foaie pe care scrie :":Ati fost avizat de..." asa si scrie destinatarul (eu); nr de tel al curierului si aviz lul la ce data si ora si mai scrie nr de tel din buc si provincie.CE INSEAMNA ACEST AVIZ? AJUTOR!

1 răspuns:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Inseamna ca te-au instiintat ca nu ai ridicat coletul, nefiind gasita de curier. Trebuie sa telefonezi curierului si sa stabilesti o noua data a livrarii.