| adrili10 a întrebat:

am cumparat un Apple iphone 7 de la eMAG nou si in cutie am primit toate accesoriile cu exceptia Adaptorului lightning - jack 3.5 mm.Acesta trebuie sa se afle pe spatele la suportul pentru casti dar nu era nici suportul pentru adaptor nici adaptorul. Oare de ce nu se mai pun? Dau funda. Sper sa ma ajute careva care stie sau care a cumparat un iph 7 mai recent. FUNDA.

6 răspunsuri:
| dragosnila233 a răspuns:

Hahaha, asta este Apple, nu mai pun dongle-uri de 4 lei in cutia lor de mii

| adrili10 explică (pentru dragosnila233):

Nu mai pun deloc in cutii sau doar la mie e ceva eroare?

| dragosnila233 a răspuns (pentru adrili10):

Din cate stiu la 7-uri pun dongle, m-am si documentat. Cel mai probabil e ca ai o eroare, dar ma indoiesc, deoarece cutiile de la iPhone sunt ansamblate de copii din Vietnam

| adrili10 explică (pentru dragosnila233):

Si ce ar trebui sa fac acum?

| dragosnila233 a răspuns (pentru adrili10):

Cumpara-ti un dongle nou sau spune-le companiei de unde ai cumparat

| dragosnila233 a răspuns (pentru dragosnila233):

Sau depune plangere si cerele banii inapoi pe telefon, ca sa-ti cumperi ceva ce nu e de la Apple. Nu ai vrut sa ne asculti cand ti-am spus sa-ti iei altceva si acum probabil ca regreti unele lucruri si vei continua in viitor.