| AndreeNicr5 a întrebat:

Buna TPU! Am dat o comanda pe eMAG folosind cardul si dupa m-am razgandit si am vrut sa inchid pagina dar vad ca tot mi-au acceptat comanda, ce fac? Mie imi arata ca trebuie urmeaza sa accepte metoda de plata dar nu am pus cardul, mi-o anuleaza sau imi vine prin curier?

Răspuns Câştigător
| VoidEternal a răspuns:

Trebuie sa ai si optiunea de a anula comanda in cont. daca nu o ai, suna in call center.

3 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Nu mai poti face nimic, comanda a fost luata si odata cu ea, banii.
Acum trebuie sa-i suni si sa incerci sa anulezi comanda iar pe viitor te uiti 2 ore la un produs care vrei sa-l cumperi si numai daca esti 100% sigur, platesti marfa, ca-i dificil sa faci returnare de produs si apoi sa astepti 2 saptamani sa primesti banii inapoi in cont.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Nu va fi acceptata plata si se va anula comanda.

| AndreeNicr5 explică:

Fara "trebuie", am scris gresit din neatentie