| Dumbutsmart a întrebat:

Bună TPU!
Am făcut o comandă de pe Felamo, am pus tot corect dar la stradă am pus doar numărul casei mele, sunt șanse să nu vină comanda?
Am primit acum 4 zile un mesaj supunând că este pe drum. Curierul nu a venit niciodată în fața casei mele, mereu m-a sunat să ies eu undeva să iau comanda, s-ar putea să mă sune și de data aceasta?
(Este prima comandă pe care o fac de pe acest site)

2 răspunsuri:
| millar a răspuns:

Nu conteaza pe ce site faci comanda acestea iti trimit comanda prin firmele de curierat cargus etc.
In ziua cand vine comanda trebuie sa primesti mesaj.
Din cate am observat toti soferi suna inainte ca sa le dai detalii despre locul unde trebuie lasat pachetul. Cum suna mesajul?

| Dumbutsmart explică (pentru millar):

Spunea "Comanda dvs. este pe drum" și când apăs pe vizualizați comanda spune
"Mulțumim (nume)!",
"Livrare confirmata
Am preluat comanda și o pregătim pentru livrare. Revino la aceasta pagina pentru a urmari stadiul livrarii"