| kyraxd a întrebat:

Am făcut o comanda, în luna a 10 pe 13, cu 6 lucruri, totuși, e prima data când comand din afara țării și nu prea le am. Mi-e frica sa ma trezesc ca nu mai vin, am dat 120 și ceva dacă nu ma înșel pe toate, unul din produs este în tara iar celelalte sunt în drum spre România, ma va suna curierul când ajung? Sau cum? Ce va trebui sa fac, după cum am spus nu știu laughing) și îmi doresc din suflet sa vina cât mai rapid. M-a sunat un număr de telefon care începe cu 037, da am avut telefonul închis și n-am mai răspuns și nici înapoi n-am mai sunat. Puteți sa-mi spuneți voi mai bine sa înțeleg dacă e sigur siteul. Și nu știu dacă e bine categoria, da va rog sa ma ajutați

2 răspunsuri:
| GeorgianaDiaconu a răspuns:

Pai. nu ai spus numele siteului laughing
in orice caz, in perioada asta eu am asteptat un colet de la Lensa unde sunt client fidel si am termen de 24 de ore pentru livrare o saptamana si 3 zile. Iar lensa se afla in Bucuresti. Vei primi comanda dar sunt 100% convinsa ca la inceputul lui 2021 daca nu cumva chiar prin februarie. Asta daca te referi la siteuri ca Neer, Wish, Aliexpress Felamo si toate astea

| kyraxd explică (pentru GeorgianaDiaconu):

Pai, am comandat de pe joom