| Allyson196 a întrebat:

Am nevoie de o pereche de tenisi dar toate site-urile pe ca le-am gasit erau este 2 mil..As vrea mai ieftini.
http://www.google.ro/......tp?/imgres
cam asa as dori sa arate [chiar pe alta culoare de prefeat albastru inchis]

thxx :*

Răspuns Câştigător
| StefiM a răspuns:

Daca vrei converse nu gasesti mai ieftini

2 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Vezi pe www.quick24.ro
Pa, pa.

| Patrisia14 a răspuns:

Uitee..cauta pe okazii.ro ...sau tocmai.com dar uni sunt la mana a doua sau altii sunt noi si nu au fost buni la cineva deci purtati odata si selecteaza pretul care vrei sa fie (intre cat si cat) Nu stiu ..eu am incredere