| monica2000 a întrebat:

Am o intrebare : Am visat ca eram imbracata intr-un hanbok ( costum traditional coreean ). Inseamna ca o sa-mi cumpar un hanbok?

Răspuns Câştigător
| Amaliamalia a răspuns:

Cu sigurantawinking Visele reflecta ce avem in subconstient, iar din ce ai visat imi pot da seama ca iti doresti tare mult sa ai un astfel de costum. Cel mai probabil e ca dorinta sa ti se indeplineasca, dar nu fi nerabdatoare! Numai binehappy

3 răspunsuri:
Apache
| Apache a răspuns:

Nu inseamna ca ai vazut un anime.sau un film coreean, si ti l-ai imaginat in inconstient!
...visele sunt vise!
nu le mai interpretati!

| ombladon a răspuns:

O da, eu am visat ca eram intr-un x6 laughing

| LenaleMinato a răspuns:

Nu cred, dar cine stie, intra pe dictonar de vise si vezi acolo