| missourichy a întrebat:

am o intrebare.
In urma cu putin timp am facut o comanda pe H&M in valoare de 308, 80 lei. Cand mi-a venit mesaj cu confirmarea comenzii pe e-mail, scria ca tot atat costa. dupa ceva timp, mi-a venit un mesaj de la econt in legatura cu aceasta comanda (imi spunea cand o sa fie livrat) dar, acolo imi scria deja ca suma pe care trebuie sa o platesc este de 248 lei. Ce s-a intamplat?

3 răspunsuri:
| Bondarel99 a răspuns:

In ultimele saptamani h&m-a avut niste reduceri (adica inca are) si in plus transportul e gratuit in noiembrie-decembrie parca.
Eu am fost vineri si am luat o geaca cu 100 lei de la 200 lei.
Mai e si varianta din raspunsul de mai sus, dar nu poti sti pana nu verifici...

| Lioana a răspuns:

E posibil sa fie o greseala la miijloc. Poate au incurcat coletele. Chiar daca ar fi intervenit reduceri ulterior nu se aplica comenzii tale.

| dd17 a răspuns:

Probabil comanda s-a procesat mai tarziu si a ramas fara stoc la unul din produsele respective