| Ronaldo_Ronaldo_1997 a întrebat:

Am o mare intrebare, ce sa aleg din s8+ si iphone 7 plus? Serios acum nu va luati de buget ca mi-l trimite un var din Anglia, vreau detalii explicite, as alege s8+ sunt si fan Samsung dar si iphone. Am avut mai multe samsunguri, are 8 nuclee procesor s8+ si e rezistent la apa si fast charging, dvs ce parere aveti? Dau funda

3 răspunsuri:
| Bizon95 a răspuns:

S8+
iPhonu' ala e si mult mai vechi

| HeeVTM a răspuns:

S8+ clar. Nu mai trebuie nici un argument, s8+ este total superior fata de rahat ul ala de iphone.