| crysty1067 a întrebat:

Buna TPU.AM si eu o intrebare dau funda.
Maine vreau sa ma duc la RDS sa imi iau un telefon in rate, ce acte trebui sa duc?

4 răspunsuri:
| Ralukafay a răspuns:

Trebuie sa duci buletinul,atat.Ei o sa faca o copie de pe buletinul tau,o sa iti ia datele de acolo,adica numele si prenumele,adresa,judetul,comuna, data nasterii, strada, numarul...O sa iti ia si numarul tau de telefon, o sa te puna sa semnezi.

| acidelic a răspuns:

Faci o mare greseala daca iti iei telefon de la RDS... Toate telefoanele lor au probleme cu softu. Vei vedea pe viitor happy

| CretiniPBOGDAN a răspuns:

Eventual Buletinul.