| BornFree a întrebat:

Am si eu o intrebare si am nevoie de mare ajutor:As vrea sa imi cumpar un telefon touch-screen.As vrea sa imi spuneti niste oferte de la vodafone care sa nu contina cumpararea abonamentului 800.Stiti? FUNDA DESIGUR

Răspuns Câştigător
| lol1232 a răspuns:

Iti recomand acest telefon este la abonament si este si super dar mai important este si ieftin til recomand http://www.google.ro/......tp?/imgres 600&itbs=1&iact=hc&vpx=470&vpy=456&dur=1310&hovh=219&hovw=230&tx=173&ty=193&ei=RGyQTK-REtO6jAfd4aD7DA&oei=PGyQTMSDD9vPjAfqv-HwCw&esq=2&page=2&ndsp=29&ved=1t:429, r:17, s:30&biw=1440&bih=797 din alea 2 iti alegi tu unul bafta :D

1 răspuns:
| UNfriendLY a răspuns:

Orice ai face nu-ti cumpara LG, o sa regreti.
eu te-as sfatui sa mergi pe Samsung/Nokia/HTC(asta-i super si e f ieftin acum la oferta la abn de 800)