| andreeaxq a întrebat:

TPU!
As dori sa cumpar ceva lucruri (tricou,lantisor,husa de telefon etcetera) cu Sub Aceeasi Stea, dar nu gasesc pe nici un site din Romania. Ati putea sa-mi dati voi link-uri?
Daca nu exista site-uri din Romania pe care se vand astfel de produse, ma gandeam sa comand de pe site-uri din strainatate (de pilda: amazon, ebay). Puteti sa imi dati detalii despre costul transportului, pret si plata?
Multumesc anticipat!

2 răspunsuri:
| aannoonnimaa74 a răspuns:

Pe T-shirt factory gasesti tricou. Este 33 de lei +15 lei transportu.