| KevinAle a întrebat:

Bună TPU! As dori sa imi comand niste inele de pe Bershka si am văzut ca ei au doar mărimi ca la haine (S, M si L) si voiam sa va intreb daca stiti voi diametrul lor, din cauza că pe ghidul lor de marimi nu e afisat, daca ati mai achizitionat inele de la ei, astept pareri!

Răspuns Câştigător
| Utilizatornew25 a răspuns:

Salut, marimile respective sunt cu diametre oricum mai mare ca cele pentru fete, spre exemplu eu folosesc M, deoarece e ca si circumferinta medie. Nu as stii sa ti zic in cm, deoarece difera de la model la model si nu corespund toate între ele, dar iti refomand M! Sper ca te am ajutat