| Dannymuschei a întrebat:

As dori sa stiu ce isi doresc mamele noastre de ziua lor de nastere?

Răspuns Câştigător
| rocket a răspuns:

O poseta ar fi un cadou foarte potrivit. Este utila si usor de ales, pentru ca posetele sunt foarte indragite de femei. Gasesti aici o multime http://www.deaici.ro/posete-elegante
Mai poti sa alegi o decoratiune, pentru ca mereu o poate pune in casa. http://www.deaici.ro/decoratiuni

5 răspunsuri:
| BrD a răspuns:

Daca nu stii ce sa ii iei mamei tale, cred ca un buchet de flori si o cutie de bomboane e suficient.

| trăncănici a răspuns:

Ceva bun de mîncare, sau ceva ce ştii că-şi doreşte de mai mult timp. Urmat de "mamă, îţi mulţumesc că mi-ai dat viaţă, m-ai crescut cu dragoste şi m-ai educat în spirit drept. Iată că astăzi mă pot bucura aniversarea ta, doar datorită ţie şi lui tata."Un dulce sărut de mînă este binevenit.La mulţi ani mamei tale!

| Pufi1999 a răspuns:

Eu ii iau mereu nimicuri de pe la magazinele din oras si ii fac lucruri handmade. Masaj, machiat, ii fac de astea si e super multumita

| GeorgianaEuu a răspuns:

Depinde de personalitatea ei...Sunt multe optiuni pentru cadouri:Flori,bomboane,prajituri,produse cosmetice(creme, parfumuri, machiaj etc.), o petrecere surpriza, o cina si multe altele.Sunt si mame care isi doresc doar sa se simta iubite, admirate de catre copii ei happy

| QăuMăăă a răspuns:

Multe mame isi doresc intelegere si iubire. Altele cu totul altceva.
Iti recomand niste produse de la Avon. Sau chiar produse casnice, de curatenie sau altele.