| Dr0gul3tz a întrebat:

As fi interesat de o lista cu magazine online din Romania care accepta plata prin paypal. In mare sunt interesat de telefoane, dar orice magazin este in regula. Am o suma de bani pe paypal pe care as prefera sa nu o transfer in contul bancar

4 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

N-ai aflat de "nenea" Google? Da raspunsuri foarte bune. https://bit.ly/3s43mo4

| Dr0gul3tz explică (pentru Salontanul):

Am vazut acest minunat site. Multe altele de altfel. Insa te rog sa ma luminezi unde gasesti telefoane in lista de acolo.

| Salontanul a răspuns (pentru Dr0gul3tz):

Daca nu gasesti inseamna ca nu exista! Si eu am cautat telefoane pe zeci de magazine si n-am gasit nicaieri plata prin PayPal.

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Ebay