| alex64 a întrebat:

As vrea sa cumpar o pereche de casti Beats, si as vrea sa stiu daca cele wireless sau cele mixr sunt mai bune pentru bass, claritate si aspect? As dori sa primesc raspunsul in maxim 2 ore. Multumesc!

4 răspunsuri:
| 1Q a răspuns:

Cele mixr sunt mai bune pentru bass deoarece cele wireless nu se adu asa bine

| JsttMimi a răspuns:

Bună!
Cele mai bune dintre toate sunt căştile Beats, şi pentru bass şi claritate dar şi aspect. Eu una tot căşti Beats am şi sunt mult mai bune decât Wireless sau cele mixr.
Sper că te-am ajutat cu răspunsul :*! O zi bună în continuare! :*

| alex64 explică (pentru JsttMimi):

Nu te-ai facut prea clara in raspuns, asa ca te rog sa reformulezi totul.

| XxlolaxX a răspuns:

Mai bine iti cumperi un mp3 si vine cu casti