| 19iuly19ko16 a întrebat:

Buna TPU:* as vrea sa fac cadou ceva special unei vedete, ceva care chiar sa o impresioneze. M-am gandit la o poseta facuta din hartie, se poarta( puteti cauta pe net cat de frumoase sunt), la desen nu ma pricep, dar as vrea sa ii si cumpar ceva. Eu m-am gandit la un lantisor cu numele ei, dar as mai vrea idei( dar nu parfumuri etc.) multumesc❤

9 răspunsuri:
| 94Lucifer94 a răspuns:

Trebuie să fie ceva cu valoare sentimentală, în semn de apreciere, și să nu fie inutil acest cadou, pentru că ar fi păcat să afli mai târziu că l-a aruncat. Poate ceva vestimentar ar fi o idee bună, dar nu cred că vei vedea o vedetă purtând poșetă de hârtie tongue

| CM7YRE a răspuns:

Incearca pe Mindblower http://l.profitshare.ro/l/3785759 au idei foarte bune.

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Stii tu cum sunt vedetele cu "aere" si fițe pe ele, tu crezi ca ar aprecia cadoul? Sau este muncă in zadar, o cunosti pe vedetă ca alea au bodyguard, si pînă sa ajungi tu sa i dai vedetei cadoul o ia agentul de pază si o aruncă. Vedeta presupun ca este o femeie nu?

| acidelic a răspuns:

Iti recomand aliexpress, gasesti ogramada de chestii acolo

| 19iuly19ko16 explică (pentru 94Lucifer94):

Mersi, dar poseta e impermeabila, mersii

| 19iuly19ko16 explică (pentru CristiDinBucuresti):

Da, e o frmeie, aoleu; m-am exprimat gresit, nu e vedeta, e actrita, persoana publica, e modesta, am intalnit-o, e pur si simplu o persoana normala dar cunoscuta, mersi oricum

| 94Lucifer94 a răspuns (pentru 19iuly19ko16):

Atunci merită să încerci tongue

| 19iuly19ko16 explică (pentru 94Lucifer94):

Poti cauta pe internet posete din hartie, si atunci sa imi spui daca crezi ca i-ar placea sau nu, te rog, fiindca e handmade si facut de mine si daruit din suflet, eu zic ca are valoare sentimentala, uita te te rog si apoi da mi un raspuns, mersii

| 94Lucifer94 a răspuns (pentru 19iuly19ko16):

Da, dacă o faci din hârtia corespunzătoare și cu o culoare frumoasă, cred că i-ar plăcea ^^