| username5065 a întrebat:

As vrea sa imi cumpar ceva de pe site-ul Amazon.Se pot trimite comenzi in Romania? Si daca da, cat ar costa transportul si in cat timp ar veni comanda?

Răspuns Câştigător
| kar1GaNNN a răspuns:

Buna.
http://www.amazon.com/
Poti trimite comenzi in orice tara.
Pana in Romania transportul costa 50 lei iar comanda va veni in maxim 3 zile.
Succes!

3 răspunsuri:
| M4riusT a răspuns:

Fa-ti un cont, adaugati in cos, mergeti mai departe si se va afisa in clar detalii transport/costuri.

| Catalin_Oprita_1989 a răspuns:

Eu mi-am luat laptopul si in 5 zile mi-a venit.Pretul nu cred ca e mai mare de 50 de lei la transport.