| Natalia_8837 a întrebat:

As vrea sa imi cumpar o fusta ca in link-urile de mai jos dar nu stiu in ce magazin pot gasi.Imi puteti spune si mie in ce magazin pot gasi?(de preferinta pana in 100 lei). multumesc anticipat!

http://www.google.ro/......tp?/imgres

Răspuns Câştigător
| Bix a răspuns:

Incearca in ilotti sunt camm 22 leilaughing si eu mi.am luat vre.o 4 laughing mai sunt in reservedhappy cam 69 sau 79 de lei asalaughing si mai sti magazine dar sunt pestee 100. SPre ca te.am ajutathappy

1 răspuns:
| Kata_1646 a răspuns:

Am o propunere dar nu sunt sigura de pret dar asemenea fuste erau in new yorker