| WonderCC a întrebat:

as vrea sa imi cumpar o placa de baza pentru pc si nu stiu ce sa imi cumpar! placa sa coste intre 50-100 lei si imi trebuie numai placa ca restul unitatii o am si nu vreau sa imi dati site-uri cum ar fi (mercador.tocmai.okazii)numai daca este un prieten de al vostru care il cunoasteti

2 răspunsuri:
| antimulte a răspuns:

Pai si restul unitatii? Crezi cumva ca merge orice placa? Ce procesor ai, rami, hard... ca nu sunt toate compatibile.

| Vasile_Nelu_1985 a răspuns:

Mai aduga si tu ceva banuti si ia-ti una mai buna. uite cateva idei
http://bit.ly/HJUdcG