| MyToXicRoMaNcE a întrebat:

As vrea sa imi cumpar si eu o consola wii...( nu second hand) si as vrea sa stiu si eu un pret (unul mai ieftin in jur de 5-6 milioane(500-600 lei)Dau funda pentru cel mai bun raspuns si pentru un link folositor in legatura cu acest lucru!

Răspuns Câştigător
8 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| Matei_Pojala_1993 a răspuns:

Cele mai bune sunt cuprinse intre 1.000-1.150 lei.http://www.emag.ro/......5370127164

| MyToXicRoMaNcE explică (pentru Matei_Pojala_1993):

Eu vreau cu telecomanda din aceea...(care are 2 telecomenzi ...scz )

| Matei_Pojala_1993 a răspuns (pentru MyToXicRoMaNcE):

Am gasit ceva dar nu este nou dar este in stare perfecta. http://www.okazii.ro/......a114059539

| Petruta_Andreea_Galbenusa_1988 a răspuns:

Buna mai doresti wii am eu unul la 550-600 de lei
in stare fbuna

| Mihai_Preda_1996 a răspuns:

O vand pa mea daca vrei la 200lei decodat e nou din Germania dar nu ma mai joc ca m-am plictisit daca te intereseaza da-mi add mihaivalentin25@yahoo.com
sau oricine e interesat vreau sa scap de el urgent