| Anonima163333 a întrebat:

As vrea sa primesc de la părinți un telefon, mai exact Samsung Galaxy A71.Momentan am Huawei p10 lite 2017. Ce ziceți, e bun telefonul pe care mi-l doresc? Ce telefoane recomandați(as prefera telefoanele Samsung)?
Seara plăcută tuturor!

4 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

A51 - fac bătrânii tăi niște economie de bani și tu ai un tel la fel de tare

| NLS a răspuns:

Mi se pare o alegere destul de buna pentru acel buget.

Ar mai fi Xiaomi Mi Note 10 Lite, care are baterie mai mare, si Gorilla Glass 5
dar e cu 2 mm mai gros si putin mai greu, si nu suporta card de memorie.

| Katona_Claudiu_1999 a răspuns:

Dacă vrei un telefon mai ieftin, mic și rapid Samsung a40 din 2019, e destul de bun l-a cei 850 lei [LA COMANDĂ DE PE INTERNET E MAI SCUMP], rulează bine în aplicații și pe internet cu memoria ram de 4 GB, plus că bateria ține destul de bine, până la 5 și 20 de minute de la 100% până la cam 22% cu datele mobile activate, și te ține până la 2 zile, cu utilizare de 2 ore pe zi, desemenea are și amprentă și deblocare facială

| cristian112233 a răspuns:

Buna, eu ti-as recomanda sa mergi tot pe Huawei, am avut P20 Pro, iar acum am P30 Pro si sunt foarte multumit.