| fyndtnydt7u a întrebat:

Aș vrea să știu câteva magazine din București care vând curele pentru ceasuri Swatch. Aș prefera magazine care vând curele sub 100 de lei. Încă ceva: cum pot să aflu modelul ceasului meu și cât costă? Este destul de vechi (vreo 30 de ani).

Răspuns Câştigător
| Lostlyric a răspuns:

Incearca intr-un magazin Cellini sau Swatch. Este unul in Promenada. Sigur gasesti si in alte mall-uri. Sunt multe curele sub 100 lei, cat despre informatii in legatura cu pretul actual, ori intr-un magazin ca cel de mai sus, ori la o ceasornicarie.

| fyndtnydt7u explică (pentru Lostlyric):

Mulțumesc! Am fost pe Bulevardul Unirii la o ceasornicărie Cellini și mi-am luat o baterie căci pe curea nu voiam să dau 120lei. Am să încerc la Promenada, cum ai spus și în mall-uri.

2 răspunsuri:
| Roxanacretu2 a răspuns:

Poti incerca si pe http://ceasuri-shop.ro. Nu sunt 100% sigur ca au exact pentru modelul tau, dar ar putea sa fi ceva ce se potriveste. Bafta!