| UndiscoveredSoul a întrebat:

Buna TPU? As vrea sa stiu daca gasesc magazinul JOYZ undeva prin bucuresti, de preferat intr-un mall.

1 răspuns:
| AddicteeD a răspuns:

Joyz nu stiu pe unde ar fi in Bucuresti sau daca este,bineinteles,dar eu stau in Braila si avem Promenada Mall,aici pe langa Joyz mai sunt sute de magazin gen Joyz, chiar mai super, deci ai putea venii o tura cu parintii sau singur daca esti major. Daca cauti ceva aici sigur vei gasi ^^ Bafta multa ^^