| Gabriel232002 a întrebat:

Buna TPU as vrea sa stiu de unde pot cumpara LEGO mult si ieftin.Va rog foarte frumos sa raspundeti.( ofer FUNDA)

Răspuns Câştigător
| WhOo a răspuns:

Uite aici un site chinezesc comanzi direct din chinat aici gasesc cel mai mic pret http://www.dhgate.com/#pu1403-logo

1 răspuns:
| Violleta2022 a răspuns:

Lego se cumpara de la toate magazinele Lego sau de la magazinele de jucarii. Din pacate mult si ieftin la categoria Lego nu se prea poate, pentru ca lego este un produs foarte scump si se vinde in cutii foarte mici.